Mój pierwszy rok 12


1 rok.

12 miesięcy.

365 dni.

8 760 godzin.

525 600 minut.

31 536 000 sekund.

Dokładnie tyle czasu minęło od momentu, w którym po raz pierwszy zalogowałam się na Instagramie i  wrzuciłam pierwsze zdjęcie. Zdjęcie, które było początkiem wspaniałej przygody trwającej do dzisiaj. I po cichu mam nadzieję, że trwać ona będzie jeszcze bardzo bardzo długo. Bo prawda jest taka, że w instagramie, a w zasadzie bookstagramie, odnalazłam mój drugi dom, a w społeczności instagramowej moją drugą rodzinę.

No właśnie. Bo w tym wszystkim chodzi – o ludzi przede wszystkim. Bo bez ludzi nie byłoby tylu wspaniałych kont i tak świetnej atmosfery. Lubię wszystkim powtarzać, że dla mnie Instagram to kopalnia niesamowitych ludzi, nowych znajomości, na które być może nie miałabym szans w innym świecie. Zgromadziłam wokół siebie grono naprawdę niesamowitych dziewczyn, do których mogę napisać w każdej chwili i zawsze zostanę wysłuchana. Zgromadziłam wokół siebie grono niesamowitych osób, którzy mi kibicują, interesują się tym co robię i czekają na zdjęcia (tak!  Jest mi bardzo miło, gdy po paru dniach mojej nieobecności pytacie, czy wszystko u mnie ok!)

To był dobry rok. Bardzo dobry rok, wypełniony zdjęciami, książkami i nowymi znajomościami. Książki, które nas połączyły i nigdy nie podzieliły. Książki, o których nigdy bym się nie dowiedziała, gdyby nie zdjęcia dodawane przez Was. Książki, po które nigdy bym nie sięgnęła, gdyby nie Wy… Tak! W ciągu tego roku zaczęłam sięgać po gatunki, których wcześniej nie czytałam i o dziwo odkryłam w nich wiele dobrego.

Dziękuję! Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna! Mogłabym wymienić tu wszystkie Wasze imiona, ale nie starczyło by mi miejsca. 😉 Pamiętajcie, że bez Was nie było by mnie. I za to jestem Wam wszystkim ogromnie, przeogromnie wdzięczna!

P.S. Z okazji moich pierwszych bookstagramowych urodzin postanowiłam stworzyć cykl wpisów ,,Mój pierwszy rok”, w którym moje ulubione instagramowe dziewczyny opowiedzą nam conieco o swoich pierwszych 12 miesiącach w serwisie. Ciekawi? Pierwszego wpisu wypatrujcie już za tydzień!


Dodaj komentarz

12 komentarzy do “Mój pierwszy rok